شرایط، قوانین و مقررات استفاده از سایت مترولوژی مارکت:

 

ماده۱ : قوانین عمومی

کلیه اصول ، قوانین و شرایط مترولوژی مارکت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می­باشد.
در صورت تغییرات در شرایط ، قوانین و مقررات مترولوژی مارکت در آینده در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می­شود.
عضویت در سایت و خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط ، قوانین و مقررات مترولوژی مارکت می­باشد.

 

ماده۲ :تعاریف

مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر کسی است که به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت­نام درج کرده است اقدام به خرید یا سفارش از سایت مترولوژی مارکت مینماید.

 • مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع اطلاعات درخواستی کاربر/مشتری در فرم متولوژی مارکت برعهده شخص کاربر می­باشد.

 • کاربر یا مشتری مسئولیت حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری خود می­باشد

 • عضویت در سایت مترولوژی مارکت رایگان می­باشد و به محض عضویت شما در سایت مترولوژی مارکت، عضویت شما بیانگرپذیرش کلیه شرایط، مقررات و قوانین مترولوژی مارکت میباشد.

فروشنده:

فروشنده شخص حقوقی یا حقیقی است که محصولات خودرا در وب سایت مترولوژی مارکت عرضه می­کند که این محصولات توسط مترولوژی مارکت از شرکت های معتبر واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می­شود و یا برخی از فروشنگان با مترولوژی مارکت همکاری می­نمایند و به واسطه این فروشگاه اینترنتی محصولات خودرا به فروش می­رسانند.

ماده۳ :

 • مسئوایت های مربوط به کیفیت ، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول برعهده فروشندگان می­باشد.

 • فاکتور کالاهایی که توسط فروشنده یا فروشندگان در سایت عرضه می­شود درصورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال می­شود خریداران باید زمان ثبت سفارش و قطعی شدن درخواست ارسال فاکتور را ثبت نمایند.

 • ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده است و بدون مالیات بر ارزش افزوده می­باشد و مالیات بر ارزش افزوده در زمان صدور فاکتور اضافه میگردد.

 • هزینه ارسال کالاها در زمان سفارش مشخص می­شود که مترولوژی مارکت هزینه های مربوطه را تعیین و در فاکتور لحاظ می­نماید.

 • نحوه برگشت از فروش کالاهای فروشندگان طبق رویه مترولوژی مارکت می­باشد با این تفاوت که فروشنده مسئولیت هرگونه عدم مطابقت مشخصات محصول را برعهده می­گیرد.

 • تمامی تجهیزات که مترولوژی مارکت در سایت عرضه مینماید در صورت نیاز به گواهی نامه کالیبراسیون با گواهی نامه کالیبراسیون معتبر تحت اعتبار نظام تایید صلاحیت ایران بر اساس ISO/IEC 17025 عرضه میگردد.

ماده۴: سیاست های رعایت حریم شخصی:

 • متولوژی مارکت متعهد می­شود که در حد توان از حریم شخصی شما دفاع نمایند و در این راستا از هیچ کوشش و تلاشی فروگذار نخواهد بود و تکنولوژی های لازم را فراهم مینماید

 • مترولوژی مارکت متعهد میشود که از تمام اطلاعات خصوصی کاربران و خریداران را تا حد توان محافظت نماید.

 • کلیه مطالب دردسترس اعم از متن، لوگو، تصویر، ویدئوهای تصویری،موارد دانلود و کپی و کلیه محتوای تولید شده توسط مترولوژی مارکت کلاً متعلق و در انحصار متولوژی مارکت می­باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی اجازه کپی، توزیع و نشر مجدد، ارسال و انتقال آن را برای مقاصد تجاری ندارد و درصورت استفاده برای مقاصد تجاری دیگر پیگرد قانونی خواهد داشت.

ماده۵ :خسارت در زمان حمل ونقل:

مترولوژی مارکت تمام تلاش خودرا در راستای سالم رساندن مرسولات خود با توجه به بسته بندی مناسب انتخاب شرکت های حمل نقل معتبر به خریدار می­نماید.

 • درصورت آسیب های ناشی از حمل نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به مترولوژی مارکت اطلاع داده شود

مترولوژی مارکت هرگونه آسیب ناشی از حمل و نقل را درصورت تایید شرکت حمل کننده می­پذیرد و خسارت را جبران می­نماید.

ماده۶ : سرویس مهلت تست:

در راستای تکریم مشتری، مترولوژی مارکت محصولات و کالاهایی که نیاز به تست دارند را تا ۵ روز پس از تحویل به خریداران خود فرصت تست می­دهد و هرگونه نقص فنی در محصولات را بدون قید و شرط می­پذیرد. لازم به ذکر می­باشد که محصولات و کالاهایی که خریداران سفارش داده­اند باید از نظر فیزیکی سالم دریافت کرده باشند.

 • درصورتی که محصول یا کالای برگشتی متناسب با شرایط اولیه خود نباشد توسط مترولوژی مارکت دریافت نمیگردد و خارج از شرایط تعویض محسوب می­شود.

قوه قهریه یا فورس ماژور:

تمامی شرایط قوانین و مقررات مندرج در شرایط عادی قابل اجرا می­باشد و درصورت بروز هرگونه قوه قهریه یا فورس ماژور مترولوژی مارکت هیچگونه مسئولیتی ندارد.